Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.11.06. 21:31

Előre beállított boxtaktikán változtattam, nem tankolt, és újra beállásnál kirakott a boxutcára egy DQ-val. Jó volt ez a verseny is.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: batihu » 2009.11.06. 21:36

Hát ezt megint elcsesztem! :(
Első körben szépen elmentem Emerico mellett, majd ott ahol 260-el szoktam bevenni a kanyart, lesodródtam az ívről és fal! Utolsó hely...Nehezen felkapaszkodtam a 14-15. helyre majd boxkiállás féltávnál egymás után 3x! Mit rontottam el, be volt állítva, hogy öt körre tankoljon, ezt tudtam is állítani, de nem tudtam jóváhagyni, magyarul a megerősítésre rá tudtam lépni, de nem tudtam megnyomni! :? Magyar verzióm van. Valaki el tudná magyarázni? :?:
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.11.06. 22:09

Na akkor már ketten vagyunk :cry:
Egész jó volt a futamom rettenetesen élveztem, láttam még van 20 liter naftám mondom mégegy kör belefér és box, igy is tettem, maradt 2,3 literem box ki minden rendben go vissza, kiírja kevés a bennya, nocsak mi van? mindegy gyorsan vissza megint ki de már nem láttam a méregtől mindegy valamiért megint nem tankolt és nem figyeltem és eljutottam a boxutca végéig. Azt hidtem felrobbanok.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.11.06. 22:11

batihu írta:Hát ezt megint elcsesztem! :(
Első körben szépen elmentem Emerico mellett, majd ott ahol 260-el szoktam bevenni a kanyart, lesodródtam az ívről és fal! Utolsó hely...Nehezen felkapaszkodtam a 14-15. helyre majd boxkiállás féltávnál egymás után 3x! Mit rontottam el, be volt állítva, hogy öt körre tankoljon, ezt tudtam is állítani, de nem tudtam jóváhagyni, magyarul a megerősítésre rá tudtam lépni, de nem tudtam megnyomni! :? Magyar verzióm van. Valaki el tudná magyarázni? :?:

Én is igy jártam valamiért!!!!!!!!!!!
Összintén még most sem értem miért volt ez pedig esküszőm láttam, hogy tankolt és 100 literen van a benya.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
Juan G
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2009.03.25. 18:55
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Juan G » 2009.11.06. 22:20

bocs a chat stopokért elején és végén is, büntetést elfogadom természetesen...

Emerico: bocs a "bazmeg"-ért, ideges voltam, hirtelen bukott ki belőlem, sajna van ilyen, no excuse...

a futam jó volt, sajna Ingy hamar kiesett a versenyből, így csak Bika-val volt végig komoly küzdelmem, amit sikerült megnyernem...Henrik nem jött szóba, biztos ufo a srác...tisztában vagyok a képességeimmel, de ez a majd 2 perces győzelem nem semmi, várom a folytatást, talán majd legközelebb már 8:18-at megy :P...

jó verseny volt, thx!!
Robbie
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2009.11.01. 15:16
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Robbie » 2009.11.06. 22:30

Jó volt a verseny ! Bár nem tudom mit lehetne a bmw nél kezdeni a gumikopással mert az 5. körbe jöttem boxba és akkor már 45% osak voltak az elsők a hátsók meg 60%. Aztán az ucsó körben meg 32% os első gumikkal értem be mondanom sem kell jó uccsó kör volt :D. Radics akkor előzött meg belehajszolt a bajba :D. Nah szóval ha valakinek van tippe a gumikopás ellen az pls szóljon. Jah a következő versenyre újra kell nevezni vagy a nevezés már a kövire is érvényes.?? Csak ennyi gratula mindenkinek. Henrik télleg egy állat jól nyomod henrik gratula .
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10702
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.11.06. 22:36

Nem tudok mást mondani csak magam ismételni, teszteljétek le le a kiállásokat, ne rögtönözzetek.
Legyenek presetek, és kész.

1. Kiszolsz hogy mész a boxba
2. A kiválasztott presetet megcsinálják, ennyi
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Debilon
Hozzászólások: 213
Csatlakozott: 2009.03.25. 21:35
Kormány: Logitech DFGT
Tartózkodási hely: Barcs
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: Debilon » 2009.11.06. 22:38

jóvolt a verseny, 19ig dolgoztam, 19:20-ra felkeveredtem a szerverre:) ahhoz képest ez a 9. hely elég jólett:D PB-t is megfutottam 10 sec-el jobbat mint ezelőtt:D remélem következőre is tudok majd jönni! :D

Robbie: direkt nem mentem ott bele semmibe.. azon a részen nem is lehet szerintem, csak kamikaze módon :D
aztán bejött a taktika ;D

gumikopás: BMW-vel ez van :D nekem is 50% alattiak voltak a gumik akkor, viszont alacsonyról húz korábban fel tudok váltani
Go Ravens!
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.11.06. 22:41

Nálam igy volt, a multkor is ezzel a taktikával mentem és nem változtattam semmin. Az előzőn simán tankolt és megcsinált mindent, most nem!? Nem volt rőktőnzés semmi.
Na mindegy lehet én voltam suta, de már a legközelebbel foglalkozom inkább.
Egyébbként köszőnőm a korekt versenyt, főleg Emerikonak, jó volt egymást előzgetni :D
Gratula minden indulonak és célbaérőnek, és a 8:20 nem emberi idő :lol: :lol: :lol:
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10702
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Nurburgring 12H - GT Sport - Jelentkezés, társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.11.06. 22:49

******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég