Porsche Supercup - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
JeRm
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2009.03.25. 23:33
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup - társalgó

Hozzászólás Szerző: JeRm » 2014.08.26. 08:47

Hosszú idő után ez volt a legrosszabb versenyhétvégém. Időmérő: 2. verseny: 4. és 13. Nem nagyon tudtam megszokni ezt a fékezés dolgot, még nagyon szokatlan h így viselkedik az autó. Nem tudom ezek az autók tényleg ilyenek-e féktávon de sztem élőben agresszívabban lehet használni a fékeket és stabilabb is az autó. Setup se nagyon akart összeállni, így van még mit gyakorolnom köv futamig
Név: Pintér Roland
Darkside
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.06.01. 10:47
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Darkside » 2014.08.26. 10:30

Üdv.

Bajnokság indítónak szuper kis futam volt a B szerveren. A csaták fair play szellemben zajlottak. Az viszont még nem tiszta Nekem, hogy a fehér vonal az mennyire mérvadó?! Ha nagyon is számít, akkor előrébb is végezhetnék (végezhettem volna). Én próbáltam odafigyelni rá, de szerintem sokaknál ez nem volt szempont :D
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2014.08.26. 10:38

Darkside írta:Az viszont még nem tiszta Nekem, hogy a fehér vonal az mennyire mérvadó?!
Amennyiben négy kerékkel elhagyták azt, és előnyt szereztek, akkor óvható.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Penge
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.11. 12:33
Tartózkodási hely: BAZ megye, Arnót
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Penge » 2014.08.26. 10:59

Igazából lehet elcsesztem, mert lehet a B futamon kellett volna indulnom, de jó csaták voltak az utolsó helyekért is :D Nem sokat tudtam készülni, az időmérő hátralévő részében ismerkedés az autóval, majd a versenyen is, utolsó előtti hely :D Második futam már jobb volt, egy kemény 16. helyet szereztem. De élveztem, már a 2. futamon élveztem az autó mozgását, szóval jó lesz ez. Kövi futamra jobban rákészülök.
Lengyel Péter - Penge
Thank God I'm a Lada owner! - Lada 21053 bwahahaaa

"...hogy menjek nyugiban, hogy ha így kapar, kilinccsel előre veszek minden kanyart"
Plett
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2014.07.24. 20:50

Re: Porsche Supercup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Plett » 2014.08.26. 11:18

Penge írta:Igazából lehet elcsesztem, mert lehet a B futamon kellett volna indulnom, de jó csaták voltak az utolsó helyekért is :D Nem sokat tudtam készülni, az időmérő hátralévő részében ismerkedés az autóval, majd a versenyen is, utolsó előtti hely :D Második futam már jobb volt, egy kemény 16. helyet szereztem. De élveztem, már a 2. futamon élveztem az autó mozgását, szóval jó lesz ez. Kövi futamra jobban rákészülök.
Igen, azért is kabbe... :D
Név: Gyökér Péter
Irányítás: G27
Ted
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.07.27. 13:25
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Ted » 2014.08.26. 14:52

Minden elismerésem Szalai Károly versenyzőtársamnak dobott egy hangulatot a tegnap esti futamra :) Jó volt! Ha ilyen csaták lesznek beköltözök a B szerverre :D
Alex
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2012.11.11. 20:18
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Alex » 2014.08.26. 17:21

Darkside írta:Üdv.
Az viszont még nem tiszta Nekem, hogy a fehér vonal az mennyire mérvadó?! Ha nagyon is számít, akkor előrébb is végezhetnék (végezhettem volna). Én próbáltam odafigyelni rá, de szerintem sokaknál ez nem volt szempont :D
Dark: Olvasd el a Szabalykonyvet (kulon van a fooldalon), ott le van irva es abrakkal megmutatva, mit szabad es mit nem. Ha jol ertelmeztem, akkor itt a razoko a palya "tartozeka", es ki lehet hasznalni, ahol van, a feher vonalon kivul is, 2 kerek szokasos szaballyal. A fonok kijavit, ha tevedek, de az abrak is ezt mutatjak, nezd majd meg.
Avatar
freakyo
2024 licenszes
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2009.11.06. 22:28
Név: Kiss Balázs
Kormány: Thrustmaster T300
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup - társalgó

Hozzászólás Szerző: freakyo » 2014.08.27. 20:30

kvali 4. erre ledob az rf amíg vártunk és utolsóról indulhattam. Márkkal együtt jöttünk fel mint a talaj víz. Izgalmas jó versennyel 6. hely
2. verseny: jó rajt, aztán tiszta első hely.
név: Kiss Balázs
Jobb (kört) adni, mint kapni
__
vidik :) -> http://vimeo.com/user6076917/videos
http://www.youtube.com/user/freakyo91?feature=mhee
Bercisan
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2012.07.09. 19:15
Tartózkodási hely: Dabas
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Bercisan » 2014.08.27. 22:17

en ezt nagyon nem ereztem.. bizonytalan volt az autom szinte vegig. ugyan szabo gabi adott setupot a verseny elott, de arra meg nem volt idom raerezni, ennek ellenere sikerult valamit gyorsulnom vele es tartani a vonat veget. utolso celbaérő
race2: nem tudom mi volt velem de kb masfelkorig a 11. helyen haladtam az utolsorol.. aztan a fek.. talan hideg volt vagy nemt tudom, de nem sikerult megallnom. legkozelebb ha kerhetem akkor a B szereverre rakjatok. koszonom
Név: Kovács István
Kormány: Logitech Momo
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2014.08.27. 22:48

Következő versenyre, fontos újítások.

Cselt segítségével készült szerver oldali program, két szervert fogunk tudni futtatni sokkal gördülékenyebben. Pöpec lesz.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 29 vendég