Porsche Supercup - társalgó

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
someday
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2012.05.15. 15:33
Tartózkodási hely: Albertirsaaaaa
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup - társalgó

Hozzászólás Szerző: someday » 2014.09.08. 19:48

runtime erroral kidobott és nem is tudok visszamenni ugyanez okból. ahogy töltené be a játékosokat már ingame meghal.
indulásom kétséges.

szerk: semmi nem segített. még a livetiming sem akar menni, az istenek nem akarták hogy játszak
pedig végre kicsit magaménak éreztem a modot, meg ezt a driftelgetést

jó szórakozást!

baszódjon meg.
Peter Somodi - someday
kormány: G25
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10707
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2014.09.08. 22:02

sajnos valami a szolgáltatónál baszakszik.

a második futam fél ponttal lesz kihirdetve.

sorry

sajnálom, mert kurva jó futam volt az első.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Kovi03
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2011.10.04. 21:07
Kormány: Logitech G27
Tartózkodási hely: Kóny
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Kovi03 » 2014.09.08. 22:17

Ezek a futamok nem igen akarnak összejönni nekem, szokásos fekete képernyős dolgot még mindig nem tudtam megoldani, :| pedig minden hardver diagnózis sikeresen lefutott, nem talált hibát, túlmelegedés nincs, és még a gépet is kitakarítottam. Érdekes van hogy órákig nincs semmi baja, aztán van úgy hogy 5 percenként elmegy a kép, futamokon szinte mindig. Még adok neki egy esélyt, kicserélem D-sub-ra a monitor kábelt, hátha DVI-al szarakodik, majd a kövi futamon kiderül. :D

1. Futam, pocsék rajt, visszaestem a végére, de valamennyit sikerült előbbre jönnöm, csak 3-szor sötétedet el a monitorom. :D
2. Futam, jobb rajta, majd oldalról telibe kaptak, esélyem nem volt kikerülni, totálkár, két első defekt.
Név: Kovács Bálint
Avatar
someday
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2012.05.15. 15:33
Tartózkodási hely: Albertirsaaaaa
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup - társalgó

Hozzászólás Szerző: someday » 2014.09.08. 22:46

szerver újraindulás után fel tudtam lépni, igaz csak 3an voltak rajtam kívül a szerveren.
Peter Somodi - someday
kormány: G25
Penge
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2009.12.11. 12:33
Tartózkodási hely: BAZ megye, Arnót
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup - társalgó

Hozzászólás Szerző: Penge » 2014.09.09. 09:16

Jó volt, jó csaták voltak, tempó alapján két top 10 volt kilátásban, első futam 1 forgás, 13., második átlagos rajt, ping-pong, felküzdés a 11. helyre majd közelítvén Cseltékre connection lost. De jó volt látni, hogy milyen izgalmakat tartogat a középmezőny és hogy mindenki milyen fegyelmezett.
Lengyel Péter - Penge
Thank God I'm a Lada owner! - Lada 21053 bwahahaaa

"...hogy menjek nyugiban, hogy ha így kapar, kilinccsel előre veszek minden kanyart"
Avatar
szaboz
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012.08.02. 11:31
Tartózkodási hely: Kozármisleny
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup - társalgó

Hozzászólás Szerző: szaboz » 2014.09.09. 10:25

A versenyek álomszerűek voltak.

Kvalin hoztam a formám és utolsó előttiként indultam. A sok apró pöcinek köszönhetően lépkedtem előre, majd hátra :) Hogy hol végeztem, nem tudom és nem is érdekel, mert brutál csaták voltak. Pethe Szabolcsot jól "feltartottam" az utolsó körökben, ezt élveztem a legjobban. Második (kurta) futam is jól indult, azonban a 3. kanyar után hibáztam és sok pozíciót vesztettem, így nem tudtam a Főnökre rácsimpaszkodni :) Aztán mindenki eltűnt mindenkinek az éterben.

Sajnos megint az első verseny végére sikerült a fékeket teljesen kiismerni, és kb. 2 sec-et adtam magamnak a kvalihoz képest :)
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10707
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2014.09.09. 10:52

Láttam megint ki/be lépkedés volt. Elsődlegesen, aki nincs TS-en, az ne várja hogy tudjak segíteni.

Amúgy ezt itt leírtam, ami ilyenkor a teendő
http://simcompany.hu/forum/viewtopic.php?f=3&t=1163
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
MetaC
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2009.05.31. 20:00
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup - társalgó

Hozzászólás Szerző: MetaC » 2014.09.09. 13:49

Felemás érzések...
Időmérő előtt fejben össze volt rakva a tökéletes kör, amivel 2:02.2 körülit tudok menni, de nem jött ki jól, így csak a 6. lettem.

1. versenyen a rajtom normális volt, aztán keveredés, pörgés, volt minden. Végül a 8. helyre küzdöttem fel magam, viszont a csaták jók voltak.

2. versenyen poleból indultam, rajtom nem volt jó, viszont így is megtartottam az 1. helyet. freak jött mögöttem, majd meg is tudott előzni, viszont rajta tudtam maradni. Balos lejtős lassú kanyart elvétette, így be tudtam menni mellé, viszont kanyar kigyorsításnál picit beljebb jött a kelleténél, és minimálisan összekoccantunk, ami elég is volt ahhoz, hogy ez a nagyon stabil verda megpörögjön. Itt rögtön szétestem fejben, visszább is estem, főleg hogy a következő balost is elrontottam.
Célegyenesben JeRm ment előttem, bő 4-5 tized távra, így ott tudtam fékezni ahol szoktam, biztonságosnak éreztem, viszont féktáv felénél beblokkoltak a kerekeim, és sikeresen telibe kaptam JeRm-et. Nem tudom miért blokkoltak a kerekek, addig mindig blokkolás nélkül 150nél fékezve szépen be tudtam fordulni... Sajnos ismét egy élmenő versenyét sikerült tönkretennem, sovány vigasz, hogy a fél pontok miatt nem bukott annyit... Ez lassan ismét rögeszme lesz, hogyha én megyek valaki mögött, akkor az az illető végig attól tart majd, mikor megyek bele...
Kocc után oldalról belém szálltak, akkor pedig valami szétment a felfüggesztésben, és nem tudtam tovább menni.
Bocs Roli még egyszer...
Avatar
someday
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2012.05.15. 15:33
Tartózkodási hely: Albertirsaaaaa
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup - társalgó

Hozzászólás Szerző: someday » 2014.09.09. 14:05

emerico írta:Láttam megint ki/be lépkedés volt. Elsődlegesen, aki nincs TS-en, az ne várja hogy tudjak segíteni.

Amúgy ezt itt leírtam, ami ilyenkor a teendő
http://simcompany.hu/forum/viewtopic.php?f=3&t=1163
Tudom, de nem akartalak bazzztatni, amúgy is full antiszoc vagyok, hogy 30 ember mellédumáljak be.
viszont ezek megvoltak kivéve a 4 gigás patch. az asztali gépem 32 bites, meg az idő is "lejárt"
legközelebb laptopról indulok, az erősebb, de azon csak az rf2 van fent.
Peter Somodi - someday
kormány: G25
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10707
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Porsche Supercup - társalgó

Hozzászólás Szerző: emerico » 2014.09.09. 14:16

someday írta: legközelebb laptopról indulok, az erősebb, de azon csak az rf2 van fent.
na az lesz az igazi öngól :)
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 23 vendég