GTR EVO - WTCC

Már véget ért bajnokságot topicjai

Melyik napon legyen a WTCC?

Maradjon a szerda!
5
19%
Péntek!
16
62%
Szombat!
5
19%
 
Szavazatok száma: 26
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - WTCC

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.09.18. 12:23

Pro legyen, azok nagyon állatok. :D
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Chriss
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.06.03. 12:03
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - WTCC

Hozzászólás Szerző: Chriss » 2009.09.18. 14:29

Nah alakul a pálya és a mikor már megvan végre! A Pro osztály sztem ide túl erős lenne v is 1-2 emberkének a DTM-ből kiindulva mondom ezt csak mert sztem annak értelme nem lenne ha kb. az első negyed óra után 5 kieső lenne... Max. GT Sport v a legkisebb kategória lenne sztem a gut!
" Hogy győztes legyél, nem kell mindig nyerned. " - Pintér Krisztián - PK CarSport
Andrew
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2009.08.02. 11:34
Tartózkodási hely: Pécsávrad
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - WTCC

Hozzászólás Szerző: Andrew » 2009.09.18. 16:01

Nekem pl az is tetszene ha a "gyári" kocsikkal mennénk, königsegg, R8, viper....
l___l-oooo-l___l
Az FWD húz az RWD tol, a Quattro visz!!!(by szoltid)
Chriss
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.06.03. 12:03
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - WTCC

Hozzászólás Szerző: Chriss » 2009.09.18. 17:26

Andrew írta:Nekem pl az is tetszene ha a "gyári" kocsikkal mennénk, königsegg, R8, viper....
Azokkal sztem az a baj, h versenyzésre alkalmatlanok! Funokat lehet hatalmasakat futni velük de pl. nincsen rajtuk fék! A Seggel próbálj megállni a Nordon a hosszú egyenes végén! :D Bőven időben kell elkezdeni fékezni mint egy tehervonattal! :lol:
" Hogy győztes legyél, nem kell mindig nyerned. " - Pintér Krisztián - PK CarSport
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - WTCC

Hozzászólás Szerző: batihu » 2009.09.18. 18:32

Szerintem is a GT Sport lenne az ideális! ;)
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Avatar
Szatocs
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:16
Név: Pethe Szabolcs
Kormány: Logitech G25
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - WTCC

Hozzászólás Szerző: Szatocs » 2009.09.18. 18:47

Annak idején Pro-val mentünk egy 4 versenyes bajnokságot, simán jól lehet velük versenyezni. Nordon meg tegnap mentem egy full alap setupos, kanyarjelzés nélküli kört, 7:16 lett az R8-al (én tuti azzal mennék). De ebben volt egy megforgás is. 7 alatti időt lehetne menni szerintem velük. A pályát meg nem ismerem igazán, csak mentem már rajta, így a becsapós kanyaroknál nem voltam a toppon, ahol meg teligázzal elment, ott elment.
Az R8 a PRO-ból szerintem teljesen ideális.

De ahogy látom úgy sem az lesz, Emerico is mondta TS-en, hogy eléggé esélyes, hogy nem lesz azzal. Csak azért írom, mert úgy gondolom, hogy simán jók azok is versenyre, semmi probléma nincs velük, nem padlóval kell mindenen átmenni, és akkor élvezetes a vezetésük.

De mindegy is melyikkel lesz, az alapötlet jó, hogy 2hetente 1,5 órás versenyek, és így teljesítjük 8x-ra az időt.
Pethe Szabolcs / "Minél jobb, annál jobb!"
Chriss
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2009.06.03. 12:03
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - WTCC

Hozzászólás Szerző: Chriss » 2009.09.18. 19:37

Tényleg a sima nord lesz v a layout?
" Hogy győztes legyél, nem kell mindig nyerned. " - Pintér Krisztián - PK CarSport
Tamas Wágner
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009.06.04. 10:12
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - WTCC

Hozzászólás Szerző: Tamas Wágner » 2009.09.18. 21:40

GT Pro szerintem is túl erős lenne ide a gt pro, GT sportnak most lett vége vsr-en, GT club lenne a legjobb^^
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - WTCC

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2009.09.18. 22:26

Tamas Wágner írta:GT Pro szerintem is túl erős lenne ide a gt pro, GT sportnak most lett vége vsr-en, GT club lenne a legjobb^^
Akko' már inkább GT Pro legyen. Aki GT Clubos autókkal akar menni, annak ott a Gran Turismo 5, a Forza Motorsport 3, illetve az NFS Shift a szériaautózáshoz. ;)
Henrik
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009.06.03. 14:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - WTCC

Hozzászólás Szerző: Henrik » 2009.09.19. 00:08

Szerintem jol meg lehetne oldani ezt a problemat. Lehetne akar mind a harom kategoria, egysegesen elosztva, tehat minden kategoriabol lehetne 8 darab auto (vagy akar tobb is, nem tudom a szerver mennyi embert bir el es hanyra lehet emelni a letszamot). Gondolom mindenki tisztaba van a versenyzoi kvalitasaval ezert konnyen kivalaszthatja a maganak megfelelo stilusu, erossegu autot. Sztem erdemes atgondolni. Harom kategoria, harom gyoztes, mintha harom bajnoksag menne egy idoben:)
Nord mint palyaval tisztaba vagyunk, multjaval stb. De versenyzesre alkalmatlan. Nem lehet rajta elozni es egy kis apro hiba a verseny veget jelenti. Vannak iszonyat jo palyak mint Spa, Paul Richard, Road America vagy akar Lemans. Csak par tipp...
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 26 vendég