GTR EVO - WTCC

Már véget ért bajnokságot topicjai

Melyik napon legyen a WTCC?

Maradjon a szerda!
5
19%
Péntek!
16
62%
Szombat!
5
19%
 
Szavazatok száma: 26
Petya
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2009.07.12. 12:04
Tartózkodási hely: Pilisszántó
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - WTCC

Hozzászólás Szerző: Petya » 2009.09.16. 15:16

emerico írta: Inkább eldöntöm, hogy Nordshleife lesz és kész :)

Na ebéd megvolt...sört is lehúztam...erre desszertként jön ez a jó hír...perfekt :D
Örökké akarok élni! Eddig sikerült...
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10703
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - WTCC

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.09.16. 15:38

Okés, kéthetente péntekenként Nordshleife 12 órás lesz. Nem 24, mert az 32 hét lenne, az azért durva. Így is 8x1,5 futam, azaz 16 hét. Ez így ideális. A végére meg is tanuljuk a pályát :lol:
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
batihu
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2009.03.25. 12:16
Tartózkodási hely: Miskolc, Onga, Tatabánya
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - WTCC

Hozzászólás Szerző: batihu » 2009.09.16. 15:57

Király! :lol: Csak GTPro vagy más kategória is lesz?
"Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere." - Colin Bruce Chapman
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - WTCC

Hozzászólás Szerző: Joke » 2009.09.16. 16:10

Adam Jonas írta:
emerico írta:Na jó, ne fárassz. Ki volt rakva első körben 8 választási lehetőség. Ebből a legtöbb 4-et hagytam meg, majd a legtöbb 2 szavazatot kapott maradt, és itt nyert a WTCC.

Jó lenne ha ezekkel az ovis összeesküvés elméletekkel leállnátok, nem tudom ki táplálja, de nem sok értelme van.

Tök szívesen átbeszélném, de ha kapásból ilyen pökhendien irkálsz, akkor inkább lehet máshol ezt folytatni, itt nem divat.
Emerico, Henriket ismerem már annyira, hogy kijelenthessem, nem pökhendi, s nem az a célja, hogy fikázza a SiMCo-t. ;) Egyszerűen leírja a véleményét, amit megpróbál építő jelleggel leírni, s nem rombolni akar. :) Csak az emberek 99%-a félreérti az irományait. :) Szókimondóan leír mindent, mint külső szemlélő, ebbe nem tudom mi a pökhendiség. :)

Mondjuk abban igaza van, hogy nem a másik két ligának kéne megkeresni Téged, hanem neked őket, vagy Neked átszervezni 1-2 dolgot. Ha meg a társaság nagyon WTCC-párti, akkor is ott van a BTCC, amire én még csak külföldön láttam példát. ;)
Akkor most én is, mint külső megfigyelő reagálok erre a szópárbajra.

Lehet, hogy a pökhendi nem a legjobb jellemzés az ismerősödre, de az biztos, hogy a stílusa hagy némi kivánnivalót maga után és ha nem változtat rajta, az mindig is feszültségeket fog szűlni.
Ahogy írtad az emberek 99%-a félreérti, amin nem is csodálkozom és azon sem, hogy Emerico kiakadt.
Név: Rebók József
WERES
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009.06.03. 15:16
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - WTCC

Hozzászólás Szerző: WERES » 2009.09.16. 16:20

batihu írta:Király! :lol: Csak GTPro vagy más kategória is lesz?
Esetleg lehetne 2 kategória külön pontozással. :roll:
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - WTCC

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2009.09.16. 16:31

Joke írta:
Adam Jonas írta:
emerico írta:Na jó, ne fárassz. Ki volt rakva első körben 8 választási lehetőség. Ebből a legtöbb 4-et hagytam meg, majd a legtöbb 2 szavazatot kapott maradt, és itt nyert a WTCC.

Jó lenne ha ezekkel az ovis összeesküvés elméletekkel leállnátok, nem tudom ki táplálja, de nem sok értelme van.

Tök szívesen átbeszélném, de ha kapásból ilyen pökhendien irkálsz, akkor inkább lehet máshol ezt folytatni, itt nem divat.
Emerico, Henriket ismerem már annyira, hogy kijelenthessem, nem pökhendi, s nem az a célja, hogy fikázza a SiMCo-t. ;) Egyszerűen leírja a véleményét, amit megpróbál építő jelleggel leírni, s nem rombolni akar. :) Csak az emberek 99%-a félreérti az irományait. :) Szókimondóan leír mindent, mint külső szemlélő, ebbe nem tudom mi a pökhendiség. :)

Mondjuk abban igaza van, hogy nem a másik két ligának kéne megkeresni Téged, hanem neked őket, vagy Neked átszervezni 1-2 dolgot. Ha meg a társaság nagyon WTCC-párti, akkor is ott van a BTCC, amire én még csak külföldön láttam példát. ;)
Akkor most én is, mint külső megfigyelő reagálok erre a szópárbajra.

Lehet, hogy a pökhendi nem a legjobb jellemzés az ismerősödre, de az biztos, hogy a stílusa hagy némi kivánnivalót maga után és ha nem változtat rajta, az mindig is feszültségeket fog szűlni.
Ahogy írtad az emberek 99%-a félreérti, amin nem is csodálkozom és azon sem, hogy Emerico kiakadt.
Henrik azért tudtommal egy-két ligában megfordult már (nem csak itthoniba), így ő gondolom tisztában van egyes dolgokkal. Segíteni akart, nálatok meg nem úgy csapódott le, ahogy kellett volna. De szerintem meg nem mondott semmi rosszat. :)
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - WTCC

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2009.09.16. 16:32

Vagy akár lehetne az is, hogy A meg B szerver, ha annyi jelentkező lenne, s akkor A szerveren GT Pro, B szerveren meg GT Sport. :)
WERES
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2009.06.03. 15:16
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - WTCC

Hozzászólás Szerző: WERES » 2009.09.16. 16:36

Adam Jonas írta:Vagy akár lehetne az is, hogy A meg B szerver, ha annyi jelentkező lenne, s akkor A szerveren GT Pro, B szerveren meg GT Sport. :)
De okos ötlet :D , bár nekem szimpatikusabb lenne összeereszteni a 2 kategot.
Adam Jonas
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2009.05.09. 12:21
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - WTCC

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » 2009.09.16. 16:43

WERES írta:
Adam Jonas írta:Vagy akár lehetne az is, hogy A meg B szerver, ha annyi jelentkező lenne, s akkor A szerveren GT Pro, B szerveren meg GT Sport. :)
De okos ötlet :D , bár nekem szimpatikusabb lenne összeereszteni a 2 kategot.
Jah az mondjuk jó lenne, csak érted, 25 fő a max... :? 12-13 a legjobb arány, de sztem még az is kevés lenne. :? A másik meg még a kék zászlós szabály (bár a kék zászlót most már tényleg ki lehet kapcsolni), ennek meglétéből/hiányából meg kavarodás lenne.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10703
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: GTR EVO - WTCC

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.09.16. 17:05

Jó lenne az A-B szerver, ennek utána kell néznem hogy a steam enged-e kettőt futtatni.
Aztán meg legyünk annyian :lol:
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 36 vendég