Gokart OB - 2009

Már véget ért bajnokságot topicjai
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: Gokart OB - 2009

Hozzászólás Szerző: Joke » 2010.08.24. 08:27

Nem nyitok 2010-es új topikot, mert idén már nem lesz több esemény, amin indulnék.

Szóval lezajlott a győri motorsport fesztivál, ami nagyon-nagyon jó volt, rengeteg néző, sok program ! Több ilyen kellene és akkor újra fellendülhetne a gokartsport Magyarországon.
Nekem sajnos nem sikerült jól, pedig Ingy mellett freakyo is sokat segített, hogy időre kész legyen a gokart.
Részletesebb, videóval spékelt beszámoló később, ha Ingyből sikerül kirugdosnom, hogy vágja meg az anyagot ! :lol: :lol:
Név: Rebók József
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Gokart OB - 2009

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.08.24. 10:50

Joke írta:Nem nyitok 2010-es új topikot, mert idén már nem lesz több esemény, amin indulnék.

Szóval lezajlott a győri motorsport fesztivál, ami nagyon-nagyon jó volt, rengeteg néző, sok program ! Több ilyen kellene és akkor újra fellendülhetne a gokartsport Magyarországon.
Nekem sajnos nem sikerült jól, pedig Ingy mellett freakyo is sokat segített, hogy időre kész legyen a gokart.
Részletesebb, videóval spékelt beszámoló később, ha Ingyből sikerül kirugdosnom, hogy vágja meg az anyagot ! :lol: :lol:
Azért valami info jöhetne, hogy mi is volt
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: Gokart OB - 2009

Hozzászólás Szerző: Joke » 2010.08.24. 11:30

Ok, este írok egy rövid összefoglalót a három napról.
Név: Rebók József
Avatar
Joke
Hozzászólások: 1031
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:40
Kormány: Fanatec CSW v1. base, Porsche 918RSR wheel
Pedál: G25
Tartózkodási hely: Balatonberény
Kapcsolat:

Re: Gokart OB - 2009

Hozzászólás Szerző: Joke » 2010.08.24. 19:57

Beszámoló a három napról:
Elég zilált körülmények között érkeztünk meg pénteken reggel Győrbe, mivel előző nap reggel érkeztem meg Olaszból, de nem nyaralásból, hanem fuvarból. Csütörtök délelőtt pár óra alvás után, gokart szétszedés, hogy beférjen a kocsiba, majd délután indulás Keszthelyre, na jó de nem sírok.
Pénteken reggel kiderült, hogy nem hoztunk a gokartkocsi szükséges darabjait, így Ingyt visszaküldtem Keszthelyre, közben Freakyo-val elkezdtük összerakni a gokartot, így aztán csak az utolsó szabadedzésre tudtam bemenni.
A szombat már jobban sikerült, mind a négy szabadedzésen részt vettem 1-1 másodpercet javítva, egész remény teljesnek tűnt a helyzet. Az ötödik bemenetel már az időmérő volt ahol feltettük az új gumikat és már az első gyorskörben túl nagy tempót diktáltam és odavertem a palánknak, idő nélkül az utolsó helyre rangsoroltak.
Az egész este szereléssel és sörözéssel telt. Ingy flexel vágta szét a gokart hátulját, de vasárnap reggel a bemelegítő edzésre összeállt a dolog, itt kiderült hogy alig van fék, ezért megpróbáltuk légteleníteni de a főfékhenger beragadt és az első futamra nem készültünk el sajnos. A második futamon az utolsó helyről kellett indulnom viszont Ingynek és Freakyo segítségének köszönhetően egész jól viselkedett a gokart. Jó tempót tudtam diktálni. A 3. körben már a negyedik voltam, közelítettem a 3.-ra. De aztán egy szerencsétlen malőr miatt elment a futómű és megint odacsaptam a palánknak.

Jó kis csapat voltunk így együtt, legközelebb biztos hogy dobogó lesz.
Név: Rebók József
Petya
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2009.07.12. 12:04
Tartózkodási hely: Pilisszántó
Kapcsolat:

Re: Gokart OB - 2009

Hozzászólás Szerző: Petya » 2010.08.24. 23:11

Grat Nektek Józsi,biztos nagyon jó volt élőben :D
Örökké akarok élni! Eddig sikerült...
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Gokart OB - 2009

Hozzászólás Szerző: emerico » 2010.08.24. 23:51

A tavalyi gokartozás nekem is szép emlék, sajnos ilyen kemény az élmény mindig :)
Jó lehetett. örülök hogy egyre több Simco-s tud beleízlelni az autosportba ;)
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég