Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - 1. futam - elemzés

A futamok elemzéseit itt mindig megtalálod.
race analysis
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Toyota Atlantic - Fix Setup Bajnokság - 1. futam - elemzés

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.06.27. 17:27

Időmérés:
Rendben volt. A chat stop megszegése továbbra is TILOS. A következő futamtól +10mp-es büntetések lesznek életben.

Verseny:
Felvezető körben volt néhány kipördülés, előzés. Ezt a következőekben a szabály szerint büntetni fogom.

1. kör:
Kriss Bauer meglöki Rebók Józsefet, aki kiforgatja Illés Zsolt-ot. Kriss Bauer-t figyelmeztetem figyelmetlen féktávja miatt.

Óvás alapján:

Bardócz Dávid:
0:12
Barsi István nem hagy helyet Bardócz Dávidot,nem ráhúzás,de belül voltam.

Jogos, túlzott agresszivitás. Figyelmeztetés.

1:07
Kiss Dániel ráhúzza a kocsiját Bardócz Dávidra,így sérül a futóműve.

Jogos. Figyelmeztetés.

3,5,7,8,9,10,11,13 körökben(4. bugos,azt nem tudom) Márk Ferenc folyamatosan vágja az első sikánt.Ezt nem vettem volna észre,hogy ha azon a ponton nem lépett volna el tőlem mindig ~1seccel.Tovább nem néztem,hogy vágja-e.
Nem látok vágást. Ide tartozó szabály:
"Olyan helyeken, ahol a fehér vonal mellett, illetve a kerékvetőt közvetlen betonfal határolja, ott a pálya egészen a betonfalig kihasználható."

Illés Zsolt:
1 kör: 0:14 - Rebók József - Illés Zsolt - Rebók József hátulról meglöki s ezért megforog Illés Zsolt
Elemzésemben szerepel.
3 kör: 6:46 - Kiss Tamás - Illés Zsolt - Nem kívánom minősíteni, de ez már túl komoly, sajna nem számomra:(
Az első szárny miatt, egyszerűen letarolja a mezőny. DQ

Dicse Milán:
4. kör - 0:50 : Kiss Tamás ellen,Dicse Milán felől - Ok:rövid féktávot vesz,majd satufékkel elcsúszik elött,miközben én ideális íven veszem be a kanyart és ütközünk.Ennek az ütközésnek köszönhetően,a bal kerekem megsérül és jobbra húz az autó.
Nem látom szabálytalannak. Viszont hogy közveszélyes autóval közlekedik, azt igen.

4. kör - BOX : Kiss Tamás ellen,Dicse Milán felől - Ok:szószerint KIÜT a pit-ből,emiatt fel kellett adnom a versenyt.
Extrém eset. Akár szándékosság is lehet, bár a fél kocsija hiányzik. A kizárás mellett FOKOZOTTAN figyelmeztetem, ilyen közveszélyes versenyzés itt nem megengedett.

Büntetések a következő futamra:
Bauer Krisztián - figyelmeztetés
Barsi István - figyelmeztetés
Kiss Dániel - figyelmeztetés
Kiss Tamás - figyelmeztetés
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég