Megane Trophy Spa 1. - elemzés

A futamok elemzéseit itt mindig megtalálod.
race analysis
Lezárt
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Megane Trophy Spa 1. - elemzés

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.05.23. 15:35

Időmérés: a szerver nem mentett replay-t, és a privát replay nem megbízható, így nem lehet ellenőrizni.

Verseny:
Felvezetőn Dicse Milán megpördül és figyelmetlen visszatérése balesetet okoz. Figyelmeztetés.
Kutasi András indokolatlanul előz a felvezető körön. Figyelmeztetés.
Rebók József kiforgatja Barsi István-t Figyelmeztetés
Barsi a kiforgást követően figyelmetlenül fordul meg a pályán, és balesetet okoz. Figyelmeztetés.
A hosszú egyenes végén Roós meglöki Kancsárt, aki megcsúszik, emiatt kilöki Tim Gábort. Nem érzékelek szándékos hibát, túl sokan voltak egy kanyarban. Versenybaleset.
Dicse Milán a hosszú egyenes végén megcsúszik féktávon mert fűre hajt, emiatt a karambol, versenybaleset.
Ugyanekkor Kancsár Ferenc figyelmetlen pályára visszatérése balesetet teremt, figyelmeztetés.
Tepliczky a már mellette belül lévő Marcz Ferencnek nem hagy helyet, ráhúzva meglöki, aki kiforog emiatt. Versenybaleset
A kör végén Bardócz kiforgatja a bizonytalankodó Rebók-ot. Figyelmeztetés.

Külön felhívom a versenyzők figyelmét, hogy az Eau Rouge részen, illetve a "buszmegálló" előtt ívelt részen a beton bukótér nem a pálya része. A második futamon sokkal keményebben büntetjük, aki túl sokszor használja ezt.

Érvényes büntetések a következő futamra:
Dicse Milán - Figyelmeztetés
Kutasi András - Figyelmeztetés
Barsi István - Figyelmeztetés
Kancsár Ferenc - Figyelmeztetés
Bardócz Dávid - Figyelmeztetés
Rebók József - Figyelmeztetés
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Pitbull
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2009.03.26. 00:13
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Spa 1. - elemzés

Hozzászólás Szerző: Pitbull » 2009.05.24. 19:33

Háááááááááááááááááááááááááát!!

Ugyan nincs jelentősége,mivel nem fejeztem be a futamot,de érdekes ítélet született.
mert hogy én hol szorítottam le Rebők Józsit nem tudom mivel mögülem rajtolt ,nem volt mellettem,és én voltam az ideális oldalon,igazából ahol ő el akart menni ott nem volt hely,hanem fű volt,tehát szerintem egyértelműen kiforgatott,és én nem is szoríthattam le mivel még mellettem se volt,ő csúszott meg mivel a füvön ment.
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10676
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Megane Trophy Spa 1. - elemzés

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.05.24. 19:44

Pitbull írta:Háááááááááááááááááááááááááát!!

Ugyan nincs jelentősége,mivel nem fejeztem be a futamot,de érdekes ítélet született.
mert hogy én hol szorítottam le Rebők Józsit nem tudom mivel mögülem rajtolt ,nem volt mellettem,és én voltam az ideális oldalon,igazából ahol ő el akart menni ott nem volt hely,hanem fű volt,tehát szerintem egyértelműen kiforgatott,és én nem is szoríthattam le mivel még mellettem se volt,ő csúszott meg mivel a füvön ment.
ez nem vita fórum. kérem nem ide irkálni.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Semrush [Bot] valamint 10 vendég