rF2 Porsche Supercup - Monaco

Óvásokat csakis itt fogadunk el. Ez nem vitaforum, reagálni tilos az óvásokra!
Incident review request
Lezárt
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10707
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

rF2 Porsche Supercup - Monaco

Hozzászólás Szerző: emerico » 2016.05.16. 21:56

Óvásokat csütörtök éjfélig fogadok el
http://simcompany.hu/replay/psc/02/
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Ted
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014.07.27. 13:25
Kapcsolat:

Re: rF2 Porsche Supercup - Monaco

Hozzászólás Szerző: Ted » 2016.05.16. 22:15

Race2 : V. Zoltán vs Szalai Károly rajt utáni első kanyar falra fel! :) a ziccer kikerülhetetlen így sorry a többiektől.
Current time : 0.33 a rajt után...
Baki
2024 licenszes
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2010.12.28. 13:53
Kormány: Hát... nekem ilyenem nincs
Tartózkodási hely: elfogyott
Kapcsolat:

Re: rF2 Porsche Supercup - Monaco

Hozzászólás Szerző: Baki » 2016.05.16. 22:18

Race 2:
CT - 669 - Salamon Patrik vs Gál Miklós - Patrik meglöki Miklóst, aki beforog és pattog a falak között, de hagyja átgurulni a pályán az autót(replay szerint kuplungot nyom nem féket), amivel még nagyobb balesetet okoz a végén - szerkesztés - ezzel rengeteg pozíciót buktam
CT - 1415 - M. David Falasca vs Hegyvári János vs Bachrati Patrik - David bevetődik János mellé a visszafordítóban és rajtam áll meg, úgy hogy meglök és majdnem keresztbe forgat
CT - 1539 - M. David Falasca vs Szabó Zoltán - David meglöki Zoltánt, aki ezáltal elveszíti uralmát a jármű felett, David tovább halad mintha mi sem történt volna - szerkesztés - a kialakult helyzetbe én is belekeveredtem ami miatt pozíciót buktam
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Baki 2016.05.17. 12:28-kor.
Avatar
szaboz
Hozzászólások: 467
Csatlakozott: 2012.08.02. 11:31
Tartózkodási hely: Kozármisleny
Kapcsolat:

Re: rF2 Porsche Supercup - Monaco

Hozzászólás Szerző: szaboz » 2016.05.17. 08:49

Kicopyzom, hogy az hivatalos legyen:

R2:
CT - 1539 - M. David Falasca vs Szabó Zoltán - David meglöki Zoltánt, aki ezáltal elveszíti uralmát a jármű felett, David tovább halad mintha mi sem történt volna

Szerk:

R1
CT - 324 - Szabó Zoltán - Balog Imre - Imre meglök, kiforgat, javítás, utolsó hely....
mdavid54
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015.08.11. 10:23
Kapcsolat:

Re: rF2 Porsche Supercup - Monaco

Hozzászólás Szerző: mdavid54 » 2016.05.17. 21:26

Baki írta:Race 2:
CT - 1415 - M. David Falasca vs Hegyvári János vs Bachrati Patrik - David bevetődik János mellé a visszafordítóban és rajtam áll meg, úgy hogy meglök és majdnem keresztbe forgat
Allegation:
Janos advance to the inside, and yes I give a small blow to Patrick, but I respect his position and let this ahead throughout the sector. There is no contact with Janos.
Baki írta: CT - 1539 - M. David Falasca vs Szabó Zoltán - David meglöki Zoltánt, aki ezáltal elveszíti uralmát a jármű felett, David tovább halad mintha mi sem történt volna
Allegation:
What I can not understand is that you claim an action that is you who initiates the accident.
Allegation:
In CT 1537.050 have a speed of 196 KM / H you move to the left, and 204km / h to avoid my overtaking (I understand that it is logical to defend the position).
In CT 1538.262 you move to the right, (and is the second change of direction) and have a speed of 205 KM / H and 214 KM / H. That's no longer defend the position, is impeded. (FIA Regulation).
Still, CT 1538.375 move you to the left, (third turn), and have a speed of 205 KM / H and 212 KM / H.
Obviously, with that attitude on track with any pilot an accident is inevitable.
Not quiet with that, CT 1542.386 accelerating hard and collide with Patrick Barchrati and then me, taking me to the wall directly .... Incomprehensible!
And that continues as if nothing had happened'm ???? I do not understand anything!!!


I hope that the organization take action on the matter and punish such actions on track.
Take away the desire to continue having a good time with people who want to have fun, besides encouraging a bad reputation to the organization, I imagine it will not be what you want.

Regards

Race 1
CT 2059 : M. David Falasca vs D. Wizner .
Entering the curve to the right , hit me from behind and lose control of the car causing the loss of poscion with him and then with Patrik Barchrati .
As a result , I can not get in first position in Race 2 .

regards
"Siempre hay que tratar ser el mejor...pero nunca creerse el mejor"

https://www.youtube.com/channel/UCJ9UWC ... 6I_OA/feed
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég