rF2 Porsche Supercup - Barcelona

Óvásokat csakis itt fogadunk el. Ez nem vitaforum, reagálni tilos az óvásokra!
Incident review request
Lezárt
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10708
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

rF2 Porsche Supercup - Barcelona

Hozzászólás Szerző: emerico » 2016.05.02. 22:33

Óvásokat csütörtök éjfélig fogadok el
http://simcompany.hu/replay/psc/01/
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Baki
2024 licenszes
Hozzászólások: 755
Csatlakozott: 2010.12.28. 13:53
Kormány: Hát... nekem ilyenem nincs
Tartózkodási hely: elfogyott
Kapcsolat:

Re: rF2 Porsche Supercup - Barcelona

Hozzászólás Szerző: Baki » 2016.05.02. 23:43

Race1:
CT - 228 Nagy Szilárd vs M. David Falasca - Night belöki David-et a tömegbe aki engem üt ki.
Race2:
CT - 541 Mogyorósi Dániel vs Bachrati Patrik - Bemegyek mellé és rám húzza, amivel egy pozíciót bukok
CT - 915 Mogyorósi Dániel vs M. David Falasca - Összeütköznek majd Dániel visszacsapódik a pályára és összeütközünk, nem érzem úgy hogy megpróbálta teljes mértékben elkerülni a pályán való keresztbe átesést
Avatar
Milán
Hozzászólások: 268
Csatlakozott: 2011.09.14. 13:04
Név: Sirán Milán
Kormány: Logitech G27
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: rF2 Porsche Supercup - Barcelona

Hozzászólás Szerző: Milán » 2016.05.03. 13:11

2. verseny:
1338 - Nagy Szilárd vs. Sirán Milán - Féktávon bevetődik, kilök és így előz meg.
1428 - Nagy Szilárd vs. Sirán Milán - Ismételten kilök a pályáról, látszik, hogy fékezés nélkül jön nekem szóval elkerülhető lett volna és én is be tudtam volna még kanyarodni.
1434 - Nagy Szilárd vs. Sirán Milán - Indokolatlanul nekem jön mikor visszajönnék a pályára, lesodródok és pozíciót vesztek.
mdavid54
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015.08.11. 10:23
Kapcsolat:

Re: rF2 Porsche Supercup - Barcelona

Hozzászólás Szerző: mdavid54 » 2016.05.03. 19:51

Race 1
Current Time 228 - M. David Falasca vs Nagy Szilard. Szilard Nagy hits from behind. Starting an accident
Current Time 810 - M. David Falasca VS Tomas Cseh. Tomas hits destabilized the car behind and front axle being behind my rear axle. violent conduct .

Race 2
Current Time 280 - M. David Falasca vs Daniel Wizner . Daniel leaves the regulatory space to draw , turning right and being at his side. violent conduct .
Current Time 494 - Szabolcs Berenyi vs M. David Falasca and pilots. Imprudence to get back on track and join the line drawn . Violent driving wrecking the careers of many drivers.
Current Time 183 - Peter Lengyel vs M. David Falasca . In the formation lap it is far ahead of his starting position . LAG has a problem or reordering and impacts on my car breaking down components (shown in LCD). In the latter case it is to have something more caution .

Baki írta:Race1:
CT - 915 Mogyorósi Dániel vs M. David Falasca - Összeütköznek majd Dániel visszacsapódik a pályára és összeütközünk, nem érzem úgy hogy megpróbálta teljes mértékben elkerülni a pályán való keresztbe átesést
Allegation.
Daniel loses control of the car, loses the line and I leave enough space so you can draw . Daniel can not control the car and impacts with mine , causing the onset of the accident.



regard
"Siempre hay que tratar ser el mejor...pero nunca creerse el mejor"

https://www.youtube.com/channel/UCJ9UWC ... 6I_OA/feed
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: rF2 Porsche Supercup - Barcelona

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2016.05.03. 20:58

Race 1
Current Time 1565
Robert Philip féktávon lekoccol és beforgok.
The Power of Dreams
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég