Power Mini Cup - 1. GreenWalley

Óvásokat csakis itt fogadunk el. Ez nem vitaforum, reagálni tilos az óvásokra!
Incident review request
Lezárt
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10707
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Power Mini Cup - 1. GreenWalley

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.11.23. 22:46

Replay:
http://www.simcompany.hu/replay/powermi ... SR%209.Vcr

Óvásokat szerda éjfélig fogadom el.
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Avatar
Clayman
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2009.06.05. 18:40
Név: Gergely Maros
Kormány: Thrustmaster TMX Pro
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Power Mini Cup - 1. GreenWalley

Hozzászólás Szerző: Clayman » 2009.11.23. 22:56

Óvnék C. Bence ellen mert a felvezetőn előzött... (nem lett semmi baja senkinek csak ilyet nem csinálunk :))
Understeer is when you hit the wall at the front,
Oversteer is when you hit the wall at the rear :)
roomy
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.08.21. 12:25
Kapcsolat:

Re: Power Mini Cup - 1. GreenWalley

Hozzászólás Szerző: roomy » 2009.11.23. 23:12

Szeretnék óvni,1. kör 4:26 D. Jonas felborít, licsúszok a palánkon kívűlre, nem tudtam merre vagyok és a gép kizárt mert rossz felé indultam
Avatar
Mugen
2024 licenszes
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2009.10.30. 21:18
Név: Mikle István
Kormány: DFGT
Tartózkodási hely: Budaörs
Kapcsolat:

Re: Power Mini Cup - 1. GreenWalley

Hozzászólás Szerző: Mugen » 2009.11.23. 23:20

Megóvnám Nagy Szilárd pálya átvágásait.
Csak az utolsó 10 körben történt:

2. jobbos kanyar: 15. és 18. kör
2-es szektor sikán: 16. 17. 19. kör
utolsó jobb-bal: 14. 17. 19. 20. 21. 22. 23-24-25 "pofátlanul"
The Power of Dreams
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Power Mini Cup - 1. GreenWalley

Hozzászólás Szerző: Night » 2009.11.24. 12:42

Mugen írta:Megóvnám Nagy Szilárd pálya átvágásait.
Csak az utolsó 10 körben történt:

2. jobbos kanyar: 15. és 18. kör
2-es szektor sikán: 16. 17. 19. kör
utolsó jobb-bal: 14. 17. 19. 20. 21. 22. 23-24-25 "pofátlanul"

Nem neztem vissza a replayt, majd este megnezem, de ugy erzem, h nem hasznaltam ki jobban a palyat vagy "vagtam", mint a tobbiek.

A 2. jobb kanyarban emlekeim szerint nehanyszor ratettem az autot a razokore, de nem hiszem, h vagas lett volna.

A 2-es szektor sikanjanal ugy emlekszem, h 1szer hajtottam at egyenesebben a kelletenel, azert mert besokaltam es ha nem teszek igy borulok.

Az utolso sikannal pedig megintcsak a razokovon kanyarodtam, ami sztem nem vagas. Edzesen probalgattam es ha jobban levagtam azonnal szolt is a gep, h vagas, tehat ugy gondoltam, h addig amig nem szol a gep meg rendeben van...

Egyebkent nemhiszem, h ezekkel a manoverekkel elonyt szereztem volna, mert az elmezonyben nagy vagasokat is lattam es ugy ereztem, h amit en csinalok az szabalyos. Hasznaltam a razokovet ez teny, de ha nem hasznaltam volna es masok hasznaljak vagy esetleg vagjak, akkor en kerulok hatranyba.

Termeszetesen Emerico dont es a donteset elfogadom, csak elmondtam a velemenyem.
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
jeamiro
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.07.25. 02:00
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Power Mini Cup - 1. GreenWalley

Hozzászólás Szerző: jeamiro » 2009.11.24. 12:54

Night írta:
Mugen írta:Megóvnám Nagy Szilárd pálya átvágásait.
Csak az utolsó 10 körben történt:

2. jobbos kanyar: 15. és 18. kör
2-es szektor sikán: 16. 17. 19. kör
utolsó jobb-bal: 14. 17. 19. 20. 21. 22. 23-24-25 "pofátlanul"

Nem neztem vissza a replayt, majd este megnezem, de ugy erzem, h nem hasznaltam ki jobban a palyat vagy "vagtam", mint a tobbiek.

A 2. jobb kanyarban emlekeim szerint nehanyszor ratettem az autot a razokore, de nem hiszem, h vagas lett volna.

A 2-es szektor sikanjanal ugy emlekszem, h 1szer hajtottam at egyenesebben a kelletenel, azert mert besokaltam es ha nem teszek igy borulok.

Az utolso sikannal pedig megintcsak a razokovon kanyarodtam, ami sztem nem vagas. Edzesen probalgattam es ha jobban levagtam azonnal szolt is a gep, h vagas, tehat ugy gondoltam, h addig amig nem szol a gep meg rendeben van...

Egyebkent nemhiszem, h ezekkel a manoverekkel elonyt szereztem volna, mert az elmezonyben nagy vagasokat is lattam es ugy ereztem, h amit en csinalok az szabalyos. Hasznaltam a razokovet ez teny, de ha nem hasznaltam volna es masok hasznaljak vagy esetleg vagjak, akkor en kerulok hatranyba.

Termeszetesen Emerico dont es a donteset elfogadom, csak elmondtam a velemenyem.
Nem szeretnék belefojni a vitába, mert nem tisztem, de annyit azért hozáfűznék a dologhoz minden rossz szándék nélkűl, hogy van szabályzat és az mindenkire nézve irányadó. A SIMCO-nak van egy szabályrendszere ami mindenkire és minden futamra érvényes. Tényleg nem szeretnék senkit kioktatni, de tesék átolvasni és ott érthetően képekkel ilusztrálva le van írva minden.
Annak aki nem tudná esetleg:
http://www.simcompany.hu
itt elérhető.
Választhatsz: vagy megtanulod 100%-ig az autót és 100%-ig a pályát, vagy csak az egyiket. Ekkor azonban a másikra kell figyelned. Mind a kettőre nem koncentrálhatsz egyszerre! Valamelyiket el kell felejtened. (Ranga László 1992)
Night
Hozzászólások: 1085
Csatlakozott: 2009.11.02. 12:35
Kapcsolat:

Re: Power Mini Cup - 1. GreenWalley

Hozzászólás Szerző: Night » 2009.11.24. 13:27

jeamiro írta: Nem szeretnék belefojni a vitába, mert nem tisztem, de annyit azért hozáfűznék a dologhoz minden rossz szándék nélkűl, hogy van szabályzat és az mindenkire nézve irányadó. A SIMCO-nak van egy szabályrendszere ami mindenkire és minden futamra érvényes. Tényleg nem szeretnék senkit kioktatni, de tesék átolvasni és ott érthetően képekkel ilusztrálva le van írva minden.
Annak aki nem tudná esetleg:
http://www.simcompany.hu
itt elérhető.
Termeszetesen olvastam!
"A túlkormányzottság az, amikor az utasok félnek, az alulkormányozottság az, amikor a sofőr fél..."
Avatar
emerico
Adminisztrátor
Hozzászólások: 10707
Csatlakozott: 2009.03.24. 23:11
Kormány: Logitech G29
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Power Mini Cup - 1. GreenWalley

Hozzászólás Szerző: emerico » 2009.11.26. 21:24

Lezárva
******************************************
Emerico - Head of SIMCo
Lezárt

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég