kedd , 2024 április 23

Blancpain Series – Mugello

Érdekesen ért véget a Monza-i Blancpain Series futam, pontosan 2 perccel a futam vége el?tt, eddig még sosem látott jelenséggel találkoztunk, kezdett leállni a SIMCO szerver. Szerencsére 2009-óta tartó pályafutásunk óta ilyen még nem volt, és reméljük nem is lesz többet, a szolgáltató biztosított minket err?l.

A futamot így az utolsó, szabályosan befejezett körrel intettük le, mely a 26. volt. Így Tim Gábor nyert (igaz amúgy is nyert volna) és vzeti a bajnokságot 49 pont el?nnyel Pintér Roland el?tt. Kiss Attila és Leitner Norbert végig kakaskodta a futamot, ?k továbbra is küzdenek a 3. helyért.

A csapatok versenyét a KRK Racing vezeti, de egyre közelebb az AF Corse és a RJN Motorsport.

Hétf?n folytatjuk a bajnokságot, helyszín Mugello, melyhez javítás is jelent meg, amit le kell majd tölteni.